
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | VTA54Z |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 1 kOhms |
| Tolerance: | ±0.5% |
| Power (Watts): | 0.5W, 1/2W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | Non-Inductive |
| Temperature Coefficient: | ±0.2ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.260" Dia x 0.750" L (6.60mm x 19.05mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of Y00921K00000D9L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES MF 0.6W 1% AXIAL
ERC-65-500 536K 1% T-9 EB E3
RES MF 3W 5% AXIAL
RES 412K OHM 1/2W 1% AXIAL
TRANS PREBIAS NPN 150MW SOT523
B555 14X10 BLK/YEL CAUTION KEEP
RES 1K OHM 0.5% 1/2W AXIAL