
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CF |
| Package: | Tape & Box (TB) |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 9.1 kOhms |
| Tolerance: | ±5% |
| Power (Watts): | 0.5W, 1/2W |
| Composition: | Carbon Film |
| Features: | Flame Retardant Coating, Safety |
| Temperature Coefficient: | 0/ -400ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2000 |
Current price of CF12JA9K10 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ERC-65-500 665K .1% T-9 EK E3
ERC-55 60 1% T-2 RNC55H60R0FS B1
RES METAL OXIDE 2W 5% AXIAL
RES 267 OHM 1W 1% AXIAL
TERM BLOCK HDR 6POS 90DEG 7.62MM
RES 9.1K OHM 1/2W 5% AXIAL
DP09S HOR 12P 24DET 20F M7*5MM