
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | H |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 9.9 kOhms |
| Tolerance: | ±1% |
| Power (Watts): | 0.75W, 3/4W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | Non-Inductive |
| Temperature Coefficient: | ±2ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.500" Dia x 0.625" L (12.70mm x 15.88mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of Y00239K90000F0L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ERC-50-31 41.2K 1% T-2 RNC50H412
ERC-55-600 102K 1% T-1 EK E3
RES 2K OHM 1/8W 1% AXIAL
MEMS OSC XO 14.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
B997 BRADYLITE N&L REFL YEL/BLK
RES 9.9K OHM 3/4W 1% AXIAL