
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ZR, Neohm |
| Package: | Tape & Box (TB) |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 0 Ohms |
| Tolerance: | Jumper |
| Power (Watts): | 0.125W, 1/8W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | - |
| Temperature Coefficient: | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10000 |
Current price of ZR0204C is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ERC-50-31 2.64K .1% T-9 RNC50J26
SFERNICE FIXED RESISTORS
3W 51 OHMS CENTOHM 5%
MEMS OSC XO 40.0000MHZ H/LV-CMOS
RES 16.2 OHM 1% 1/8W 1206 SMD
RES 0 OHM 1/8W JUMP AXIAL
PROX SENSOR 941-D4V-2D-001-330E