
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HZ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 28.095 Ohms |
| Tolerance: | ±0.02% |
| Power (Watts): | 0.3W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | Non-Inductive |
| Temperature Coefficient: | ±0.2ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.375" Dia x 0.625" L (9.53mm x 15.88mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of Y174928R0950Q9L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ERC-55-200 11.5K .1 T-2 RNC60H11
ERC-55-200 402 1% T-9 RNC60J4020
ERC-50-500 3.2K .1% T-2 EK E3
XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
ERL-07-500 73.2 1% T-1 EB E3
RES 28.095 OHM .3W .02% AXIAL
TAPE INSUL GRN 1/2"X 9" 500/ROLL