
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MF0 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 115 kOhms |
| Tolerance: | ±1% |
| Power (Watts): | 0.4W |
| Composition: | Metal Film |
| Features: | - |
| Temperature Coefficient: | ±50ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 155°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 5000 |
Current price of MF0204FRE52-115K is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ERC-50 604K 1% T-2 RNC50H6043FS
ERC-50-500 8.45K .1% T-2 EK E3
ERC-55 1K .1% T-9 RNC55J1001BS R
CAP ALUM POLY 180UF 20% 20V T/H
D55342E 25PPM 1206 110K 1% R W0
RES MF 0.4W 1% AXIAL
LED CBI 3MM BI-LVL GRN/GRN DIFF