
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | HZ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Resistance: | 100 kOhms |
| Tolerance: | ±0.01% |
| Power (Watts): | 0.2W, 1/5W |
| Composition: | Metal Foil |
| Features: | Non-Inductive |
| Temperature Coefficient: | ±0.2ppm/°C |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Package / Case: | Axial |
| Supplier Device Package: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.375" Dia x 0.625" L (9.53mm x 15.88mm) |
| Height - Seated (Max): | - |
| Number of Terminations: | 2 |
| Failure Rate: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of Y1749100K000T0L is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
ERC-55-200 1.21K .1% T-9 RNC60J1
ERC-50 10.7K .1% T-2 RNC50H1072B
ERC-55-200 604K 1% T-2 RNC60H604
RES SMD 90.9 OHM 1% 1/4W 0603
GEARMOTOR 3000 RPM 12V MICRO MET
RES 100K OHM 0.01% 1/5W AXIAL
ROTARY ENCODER OPTICAL 16PPR