CZB06S04050050LRT
Manufacturer
Vishay / Dale
VIGOR # :
Description
RF ATTENUATOR 5DB 50OHM 4SMD
Catalog
Attenuators
DataSheet
CZB06S04050050LRT PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Last Time Buy
Attenuation Value:5dB
Frequency Range:0 Hz ~ 3.0 GHz
Power (Watts):75mW
Impedance:50 Ohms