ATS1005-4DB-FD-T05
Manufacturer
Susumu
VIGOR # :
Description
HIGH FREQUENCY CHIP ATTENUATOR,
Catalog
Attenuators
DataSheet
ATS1005-4DB-FD-T05 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Attenuation Value:4dB
Frequency Range:0 Hz ~ 30.0 GHz
Power (Watts):100mW
Impedance:50 Ohms