SF0929-6200-50
Manufacturer
SV Microwave (Amphenol SV Microwave)
VIGOR # :
Description
RF ATTENUATOR 50DB 50OHM SMA
Catalog
Attenuators
DataSheet
SF0929-6200-50 PDF
Type Description
Series:SMA
Package:Tray
Part Status:Active
Attenuation Value:50dB
Frequency Range:0 Hz ~ 18.0 GHz
Power (Watts):2W
Impedance:50 Ohms