AT10006B-60-P
Manufacturer
Amtery Corporation
VIGOR # :
Description
0.2 GHZ 6 GHZ, 63.5 DB, 0.25 DB
Catalog
Attenuators
DataSheet
AT10006B-60-P PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Attenuation Value:63.5dB
Frequency Range:200 MHz ~ 6.0 GHz
Power (Watts):-
Impedance:50 Ohms