ATS1005-2DB-FD-T1
Manufacturer
Susumu
VIGOR # :
Description
HIGH FREQUENCY CHIP ATTENUATOR,
Catalog
Attenuators
DataSheet
ATS1005-2DB-FD-T1 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Attenuation Value:2dB
Frequency Range:0 Hz ~ 30.0 GHz
Power (Watts):100mW
Impedance:50 Ohms