CATTEN-0200
Manufacturer
Crystek Corporation
VIGOR # :
Description
RF ATTENUATOR 20DB 50OHM SMA
Catalog
Attenuators
DataSheet
CATTEN-0200 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Attenuation Value:20dB
Frequency Range:0 Hz ~ 3.0 GHz
Power (Watts):500mW
Impedance:50 Ohms
Package / Case:SMA In-Line Module
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
R413820000
R413820000
ATT SMA.86 20DB 18GHZ 2W
4779-8
RF ATTENUATOR 8DB SMA MODULE
KAT-2+
KAT-2+
2 DB SMT FIXED ATTENUATOR, DC -
AH10DRK
AH10DRK
10" DIN RAIL KIT AH10DRK
CATTEN-0200
CATTEN-0200
RF ATTENUATOR 20DB 50OHM SMA
5681
KITRONIK ALARM CLOCK KIT WITH ZI
XC6501A37B0R-G
XC6501A37B0R-G
IC REG LIN 3.75V 200MA WLP-4-01