ATN3580-40
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
VIGOR # :
Description
RF ATTENUATOR 40DB MODULE
Catalog
Attenuators
DataSheet
ATN3580-40 PDF
Type Description
Series:ATN3580
Package:Tray
Part Status:Active
Attenuation Value:40dB
Frequency Range:100 MHz ~ 40.0 GHz
Power (Watts):1W