M3933/30-32S
Manufacturer
SV Microwave (Amphenol SV Microwave)
VIGOR # :
Description
RF ATTENUATOR 19DB 50OHM SMA
Catalog
Attenuators
DataSheet
M3933/30-32S PDF
Type Description
Series:2.92mm
Package:Tray
Part Status:Active
Attenuation Value:19dB
Frequency Range:0 Hz ~ 32.0 GHz
Power (Watts):2W
Impedance:50 Ohms