
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Attenuation Value: | 8dB |
| Frequency Range: | 0 Hz ~ 40.0 GHz |
| Power (Watts): | 2W |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Package / Case: | Die |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 | ||
| 300 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 |
Current price of ATN3590-08 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
DIGITAL ATTENUATOR,LSB,5 BIT 0.5
RF ATTENUATOR 14DB 50OHM SMA
RF ATTENUATOR 16DB 50OHM SMA
CAP CER 0.27UF 50V U2J 1210
CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805
CAP CER 0.22UF 16V X7R 0306
RF ATTENUATOR 8DB 50OHM DIE