
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Box |
| Part Status: | Active |
| Attenuation Value: | 1dB |
| Frequency Range: | 0 Hz ~ 18.0 GHz |
| Power (Watts): | 2W |
| Impedance: | - |
| Package / Case: | SMA In-Line Module |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SQA-0180-01-SMA-02 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CRYOGENIC ATTENUATOR
RF ATTENUATOR 8DB DIE
RF ATTENUATOR 40DB 50OHM 8SOIC
SPACE QUALIFIED ATTENUATOR, 01DB
CONN PLUG MALE 10P SILVER CRIMP
CORD GRIP PG 21 MULT 4X8 MM BRAS
THERMAL