
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | N |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Attenuation Value: | 3dB |
| Frequency Range: | 0 Hz ~ 10.0 GHz |
| Power (Watts): | 10W |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Package / Case: | N-Type In-Line Module |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 53AS110-K03N3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RF ATTENUATOR 32DB 50OHM SOT23-6
RF ATTENUATOR 4DB-28DB 8TSSOP
RF ATTENUATOR 5DB 50OHM 0805
CAP CER 3300PF 1KV C0G/NP0 1812
CAP CER 1.5PF 50V C0G/NP0 0805
RX TXRX MODULE ISM < 1GHZ SMD
N TYPE ATTENUATOR