AMF-6F-10701270-20-10P
DataSheet
AMF-6F-10701270-20-10P PDF
Part Status:Active
Frequency:10.7GHz ~ 12.7GHz
P1dB:10dBm
Gain:52dB
Noise Figure:2dB
RF Type:General Purpose
Voltage - Supply:15V
Current - Supply:250mA
Test Frequency:10.7GHz ~ 12.7GHz