AMF-3F-05001500-25-10P
DataSheet
AMF-3F-05001500-25-10P PDF
Type Description
Series:AMF
Package:Box
Part Status:Active
Frequency:5GHz ~ 15GHz
P1dB:10dBm
Gain:22dB
Noise Figure:2.5dB
RF Type:General Purpose
Voltage - Supply:15V
Current - Supply:100mA
Test Frequency:5GHz ~ 15GHz