JSWK4-19202020-30-10P
Manufacturer
MITEQ, Inc.(L3 Narda-MITEQ)
VIGOR # :
Description
AMPLIFIER
Catalog
RF Amplifiers
DataSheet
JSWK4-19202020-30-10P PDF
Type Description
Series:JSW
Package:Box
Part Status:Active
Frequency:19.2GHz ~ 20.2GHz
P1dB:10dBm
Gain:34dB
Noise Figure:3dB
RF Type:General Purpose
Voltage - Supply:15V
Current - Supply:220mA
Test Frequency:19.2GHz ~ 20.2GHz