AFS2-00400100-15-8P-L-2
Manufacturer
MITEQ, Inc.(L3 Narda-MITEQ)
VIGOR # :
Description
AMPLIFIER W/LIMITER
Catalog
RF Amplifiers
DataSheet
AFS2-00400100-15-8P-L-2 PDF
Type Description
Series:*
Package:Box
Part Status:Active
Frequency:-
P1dB:-
Gain:-
Noise Figure:-
RF Type:-
Voltage - Supply:-
Current - Supply:-
Test Frequency:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Supplier Device Package:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-2E2-25NC625.000000X
SiT3373AC-2E2-25NC625.000000X
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ LVDS
ADS7813U
ADS7813U
IC ADC 16BIT SAR 16SOIC
VI-J4K-IX-F2
VI-J4K-IX-F2
DC DC CONVERTER 40V 75W