AMF-5F-17101840-35-10P
DataSheet
AMF-5F-17101840-35-10P PDF
Part Status:Active
Frequency:17.1GHz ~ 18.4GHz
P1dB:10dBm
Gain:41dB
Noise Figure:3.5dB
RF Type:General Purpose
Voltage - Supply:15V
Current - Supply:200mA
Test Frequency:17.1GHz ~ 18.4GHz