AMF-6F-12201280-30-10P
DataSheet
AMF-6F-12201280-30-10P PDF
Type Description
Series:AMF
Package:Box
Part Status:Active
Frequency:12.2GHz ~ 12.8GHz
P1dB:10dBm
Gain:52dB
Noise Figure:3dB
RF Type:General Purpose
Voltage - Supply:15V
Current - Supply:250mA
Test Frequency:12.2GHz ~ 12.8GHz