AMF-5F-18002650-20-10P-S
DataSheet
AMF-5F-18002650-20-10P-S PDF
Type Description
Series:AMF
Package:Box
Part Status:Active
Frequency:18GHz ~ 26.5GHz
P1dB:10dBm
Gain:38dB
Noise Figure:2dB
RF Type:General Purpose
Voltage - Supply:15V
Current - Supply:175mA
Test Frequency:18GHz ~ 26.5GHz