DASUTWC5004310
Description
CLARITY WHITE ULTRA THIN CEILING
DataSheet
DASUTWC5004310 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
RF Family/Standard:Cellular, WiFi
Frequency Group:Wide Band
Frequency (Center/Band):784MHz, 1.9475GHz, 2.5GHz
Frequency Range:608MHz ~ 960MHz, 1.695GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz
Return Loss:-
Gain:4dBi, 6dBi, 6dBi
Power - Max:40 W
Features:Cable - 500mm
Termination:4.3/10-DIN Female
Ingress Protection:-
Mounting Type:Panel Mount
Height (Max):0.331" (8.40mm)