SPCB00790-5-RMM-915L
Manufacturer
Nearson
VIGOR # :
Description
RF ANT 915MHZ MMCX ADH
Catalog
RF Antennas
DataSheet
SPCB00790-5-RMM-915L PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
RF Family/Standard:-
Frequency Group:UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band):915MHz