LP2450BRPSM1F
Manufacturer
Antenna Technologies Limited Company
VIGOR # :
Description
2450 MHZ DISC ANTENNA
Catalog
RF Antennas
DataSheet
LP2450BRPSM1F PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
RF Family/Standard:-
Frequency Group:-
Frequency (Center/Band):2.45GHz
Frequency Range:2.375GHz ~ 2.5GHz
Antenna Type:-
Number of Bands:1
VSWR:2
Return Loss:-
Gain:2.5dBi
Power - Max:25 W