TRAB9023NP
Description
RF ANT 915MHZ DOME N FEM PAN MT
DataSheet
TRAB9023NP PDF
Part Status:Active
RF Family/Standard:Cellular
Frequency Group:UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band):915MHz
Frequency Range:902MHz ~ 928MHz
Antenna Type:Dome
Number of Bands:1
VSWR:2
Return Loss:-
Gain:3dBi
Power - Max:100 W
Features:-
Termination:N Type Female
Ingress Protection:-
Mounting Type:Panel Mount
Height (Max):2.700" (68.58mm)