0880CH15A060E
Manufacturer
Johanson Technology
VIGOR # :
Description
3 dB HYBRID COUPLER 880MHZ
Catalog
RF Directional Coupler
DataSheet
0880CH15A060E PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Coupler Type:Standard
Frequency:880MHz
Coupling Factor:3dB
Applications:General Purpose
Insertion Loss:3.3dB
Power - Max:10W