CP0805A1975BWTR
Manufacturer
Elco (AVX)
VIGOR # :
Description
RF DIR COUPLER 1.975GHZ 0805
Catalog
RF Directional Coupler
DataSheet
CP0805A1975BWTR PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Coupler Type:-
Frequency:1.975GHz
Coupling Factor:-
Applications:-
Insertion Loss:-
Power - Max:3W