CP0603D0450AWTR
Manufacturer
Elco (AVX)
VIGOR # :
Description
RF DIR COUPLER 450MHZ 0603
Catalog
RF Directional Coupler
DataSheet
CP0603D0450AWTR PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Coupler Type:Standard
Frequency:450MHz
Coupling Factor:-
Applications:-
Insertion Loss:-
Power - Max:3W