AFIC901N-760MHZ
Manufacturer
NXP Semiconductors
VIGOR # :
Description
AFIC901N REF BRD 870MHZ 1W
Catalog
RF Evaluation and Development Kits, Boards
DataSheet
AFIC901N-760MHZ PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Amplifier
Frequency:760MHz ~ 870MHz