MMRF5014H-500MHZ
Manufacturer
NXP Semiconductors
VIGOR # :
Description
MMRF5014H REF BOARD 2500MHZ 100W
Catalog
RF Evaluation and Development Kits, Boards
DataSheet
MMRF5014H-500MHZ PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Transistor
Frequency:500MHz ~ 2.5GHz