TDKEZ915
Manufacturer
Roving Networks / Microchip Technology
VIGOR # :
Description
KIT DEVELOPMENT EZLINK
Catalog
RF Evaluation and Development Kits, Boards
DataSheet
TDKEZ915 PDF
Type Description
Series:E-Z-LINK
Package:Box
Part Status:Obsolete
Type:Transceiver
Frequency:434MHz, 868MHz, 915MHz