MDD000R300D12A
Manufacturer
Monzite
VIGOR # :
Description
DUAL +5V/+15V/-15V PIN SW DRIVER
Catalog
RF Misc ICs and Modules
DataSheet
MDD000R300D12A PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Function:Driver
Frequency:-
RF Type:General Purpose
Secondary Attributes:-
Mounting Type:-
Package / Case:12-DFN Exposed Pad
Supplier Device Package:12-DFN (8x8)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ZL40818/DCE
ZL40818/DCE
ZARLINK ANALOG CIRCUIT BIPOLAR
LTM9013IY-AA#PBF
LTM9013IY-AA#PBF
300MHZ PREDIST RECEIVER 196BGA
CMX975Q4-TR1K
CMX975Q4-TR1K
2.7 GHZ UP/DOWN CONVERTER
MDD000R300D12A
MDD000R300D12A
VJ0603Y473KNAAO
VJ0603Y473KNAAO
CAP CER 0.047UF 50V 0603 EPOXY
W3032
W3032
RF ANT 900MHZ CHIP SOLDER SMD