TCBT-2R5GL+
Manufacturer
TE Connectivity AMP Connectors
VIGOR # :
Description
BIAS TEE SMT, 20 - 2500 MHZ, 50
Catalog
RF Misc ICs and Modules
DataSheet
TCBT-2R5GL+ PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Function:Bias Tee
Frequency:20MHz ~ 2.5GHz