CHF5225CNF500L
Manufacturer
J.W. Miller / Bourns
VIGOR # :
Description
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 60W
Catalog
RF Misc ICs and Modules
DataSheet
CHF5225CNF500L PDF
Type Description
Series:CHF5225CNF
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Function:Power Module
Frequency:0Hz ~ 4GHz