CHF190104EBF500L
Manufacturer
J.W. Miller / Bourns
VIGOR # :
Description
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 800W
Catalog
RF Misc ICs and Modules
DataSheet
CHF190104EBF500L PDF
Type Description
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Function:Power Module
Frequency:0Hz ~ 1GHz