DPX201990DT-4151A2
Manufacturer
TDK Corporation
VIGOR # :
Description
RF DIPLEXER 872.5MZ/1.78GHZ 0805
Catalog
RF Multiplexers
DataSheet
DPX201990DT-4151A2 PDF
Type Description
Series:DPX
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Type:Diplexer
Frequency Bands (Low / High):800MHz ~ 945MHz / 1.57GHz ~ 1.99GHz