DPX205850DT-4155A1
Manufacturer
TDK Corporation
VIGOR # :
Description
RF DIPLEXER 1345MZ/4.125GHZ 0805
Catalog
RF Multiplexers
DataSheet
DPX205850DT-4155A1 PDF
Type Description
Series:DPX
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Active
Type:Diplexer
Frequency Bands (Low / High):700MHz ~ 1.99GHz / 2.4GHz ~ 5.85GHz