MS378-20S
Description
37.8 X 15.1 X 3.7MM EMI/RF SHIEL
DataSheet
MS378-20S PDF
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.146" (3.70mm)
Length - Overall:1.488" (37.80mm)
Width - Overall:0.594" (15.10mm)