20-CBSFSV-2.0X2.5X0.32
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 2" X 2.5" SMD
Catalog
RF Shields
DataSheet
20-CBSFSV-2.0X2.5X0.32 PDF
Type Description
Series:20-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.320" (8.13mm)
Length - Overall:2.500" (63.50mm)
Width - Overall:2.000" (50.80mm)