53-CBSA-0.75X5.0X0.5
Description
RF SHIELD 0.75" X 5" T/H
DataSheet
53-CBSA-0.75X5.0X0.5 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:5.000" (127.00mm)
Width - Overall:0.750" (19.05mm)