B-0725SB1060-0220XF-TPS
Manufacturer
Orbel
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 0.725" X 1.060" FRAME
Catalog
RF Shields
DataSheet
B-0725SB1060-0220XF-TPS PDF
Type Description
Series:Bullzeye™
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.220" (5.59mm)
Length - Overall:1.060" (26.92mm)
Width - Overall:0.725" (18.42mm)