50-CBSA-2.0X4.5X0.5
Manufacturer
Leader Tech Inc.
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 2" X 4.5" SMD
Catalog
RF Shields
DataSheet
50-CBSA-2.0X4.5X0.5 PDF
Type Description
Series:50-CBS
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:4.500" (114.30mm)
Width - Overall:2.000" (50.80mm)