B-0750SB1700-0200XF
Manufacturer
Orbel
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 0.750" X 1.700" FRAME
Catalog
RF Shields
DataSheet
B-0750SB1700-0200XF PDF
Type Description
Series:Bullzeye™
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.200" (5.08mm)
Length - Overall:1.700" (43.18mm)
Width - Overall:0.750" (19.05mm)