MS193-10F
Description
RF SHLD FRAME 0.413"X0.76" SLDR
DataSheet
MS193-10F PDF
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.118" (3.00mm)
Length - Overall:0.760" (19.30mm)
Width - Overall:0.413" (10.50mm)