59-CBSA-2.0X3.0X0.5
Description
RF SHIELD 2" X 3" THROUGH HOLE
DataSheet
59-CBSA-2.0X3.0X0.5 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:3.000" (76.20mm)
Width - Overall:2.000" (50.80mm)