MS256-10F
Description
RF SHLD FRAME 0.61"X1.008" SLDR
DataSheet
MS256-10F PDF
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.091" (2.30mm)
Length - Overall:1.008" (25.60mm)
Width - Overall:0.610" (15.50mm)